Úvod » Informace

Obecná pravidla

publikováno 22.03.2011 (aktualizováno 12.10.2017)

Pár pravidel a rad...

S sebou si vezměte:
psy, náhubek pro případný běh ve dvojici, úvazový kolík / boudu, vodu pro psa, židličku pro vaše pohodlí a hlavně nezapomeňte dobrou náladu. :-)

Cena:
Cena je 60,- Kč za dlouhou trať, 50,- Kč za krátkou trať a 20,- Kč za rovinku. Může běžet i více psů najednou, každý ale nyní zaplatí zvlášť. Opravdu potom doporučuji košíky! Ze zkušenosti vím, že i psi, co se dobře znají, se v zápalu lovu mohou poprat. :-( Pro psy, kteří budou coursing zkoušet poprvé, zároveň doporučuji, aby alespoň prvních několik běhů běželi samostatně.
Trať natahuje pomocník. ;-)

Rozpis:
Pokud chcete přijet s více než jedním psem, napište mi počet psů do komentáře! Můžete přivést třeba i kamarády, aby si coursing se svými psy vyzkoušeli, ale opět mi to napište do komentáře! ;-) Také mi tam napište, pokud chcete být s někým jiným ve skupině (jedete spolu autem, chcete běhat společné běhy...). ;-)
Rozpis napíšu vždy nejdříve 48 hodin před tréninkem, budu se snažit nejpozději 24 hodin předem. Kdo se odhlásí po vypsání rozpisu nebo se na trénink nedostaví, bude mu odečteno 60,- Kč za každého přihlášeného psa. Pokud se přihlásí příliš velké množství lidí, bude trénink omezen. Nenechávejte tedy přihlašování na poslední chvíli. ;-)

Další pravidla:
Všichni trénují na vlastní nebezpečí. Za žádné škody ani zranění nenesu odpovědnost.
Dále je nutné, aby nikdo svého psa po doběhu ihned neuvazoval nebo neuklízel do boudy! Se psem se musíte po doběhu naopak projít, aby se pořádně vydýchal! Doporučuji psům mezi jednotlivými běhy dodržovat rozestup minimálně jedné hodiny.
Pokud zrovna neběžíte, tak se snažte nechodit se psy příliš blízko k prostoru pro běhání. Běžící psy to občas hodně rozptyluje.
Nakonec žádám vás všechny, abyste nedělali žádný nepořádek, jinak o plochu na běhání přijdeme. Vozíme s sebou odpadkový koš, tak ho můžete využívat.  A uklízejte také po svých psech. Na okolních loukách nemusíte, ale rozhodně uklízejte v prostoru pro běhání, v našem tábořišti a na parkovišti .

Nahlašujte mi prosím v komentářích pod tréninkem háravé fenky. Většinou se je budu snažit zařadit do poslední skupiny. ;-)

Foto: Jeník Šmucar

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: ostatní

Návštěv: 55868
Dnes: 3
Online: 1

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Anketa

Využili byste možnosti, zakoupit si permanentku s bonusovým během?

  Určitě ano
20 (87,0%)

  Spíše ano
2 (8,7%)

  Spíše ne
1 (4,3%)

  Určitě ne
0 (0,0%)

  Nevím
0 (0,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery